Montavimas

Saulės elektrinės įrengimo sprendimų yra labai daug: saulės elektrinė ant stogo, ant žemės, integruota saulės elektrinė, stoginė automobiliui ir t. t. Saulės elektrinių montavimo paslaugoms suteikiame net 10 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams. Esame sumontavę tikrai daug saulės elektrinių, kurios dabar džiugina žmones savo nauda.

Prekyba

Padėsime jums išrinkti tinkamiausią vietą saulės elektrinės įrengimui ir pateiksime labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Įrangai taikoma ilgametė garantija: inverteriams – 5–20 metų, saulės moduliams – 10 metų. Taip pat suteikiame produkto garantiją ir iki 30 metų 80 proc. efektyvumo garantiją.

Aptarnavimas

Planuojate įsirengti saulės elektrinę namuose? Esame pasiruošę jus konsultuoti ir padėti apsispręsti, kokios galios saulės elektrinė Jums tinkamiausia.

Taip pat teikiame atsinaujinančios energetikos įrenginių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientams atstovaujame visose valstybinėse ir privačiose įstaigose – Jūs mums esate pats svarbiausias!

Projektavimas

Projektuojame saulės elektrines privatiems ir juridiniams asmenims. Taip pat galima sumažinti jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti.

Tam tikslui parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Savo klientams siūlome plačią įkrovimo stotelių, komplektuojančios įrangos pasiūlą bei įrengimo paslaugas. Darbus atliekame kokybiškai, tinkamai įsigilinus į kliento lūkesčius ir techninę užduotį. Konsultuojame. Darbams suteikiame garantijas, servisą.

  • Konsultacijos pasirenkant geriausiai jūsų poreikius atitinkančią elektromobilio įkrovimo stotelę;
  • Atliekame įkrovimo stotelės įrengimo – sumontavimo ir derinimo darbus;
  • Atliekame įkrovimo stotelės prijungimo prie vidaus elektros tinklo darbus.

Vėjo jėgainių paslaugos

Vėjo turbinų gamintojų ar operatorių užsakymu mūsų sertifikuotų vėjo turbinų technikų komanda atlieka planinę ar korekcinę vėjo turbinų techninę priežiūrą ir montavimo darbu. Jie tikrina, prižiūri ir remontuoja vėjo jėgaines, išbando visas mechanines, elektrines ir hidraulines vėjo jėgainių dalis.

Siekdami patenkinti užsakovų poreikius, mūsų vėjo jėgainių technikai užtikrins, kad vėjo jėgainių parkas veiktų kuo ilgiau, kad klientas pasiektų savo tikslus.

Kontaktai

Iškilus klausimams susisiekime jums patogiu būdu!